PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7203}

Plotka

Le placard
6,9 11 638
ocen
6,9 10 1 11638
6,4 5
ocen krytyków
Plotka
powrót do forum filmu Plotka

INTELIGENTNA PEŁNA HUMORU KOMEDIA KINA FRANCUSKIEGO która powala genialnym scenariuszem,zabawna mądra,doskonała gra aktorska wszystkich bohaterów tej wspaniałej farsy.POLECAM KAŻDEMU MIŁOŚNIKOWI KINA FRANCUSKIEGO I NIE TYLKO....DAWNO NIE WIDZIAŁEM TAK INTELIGENTNEJ KOMEDI KTÓRA SPRAWIA TYLE UŚMIECHU RADOŚCI. Nie przegapcie tej szansy bo naprawdę warto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam serdecznie i zapraszam z pełną odpowiedzialnością za moje słowa NA KAWAŁ REWELACYJNEGO KINA !!!

orlando199

niby przyjemny ale strasznie propagandowy wspiera agresję wobec osób nietolerujących homoseksualizm.

orlando199

Zgadzam się!!! Dawno nie oglądałam tak rewelacyjnej komedii i wbrew moim zasadom daję mocne 9, dla mnie, żebym kiedyś, jak tu zajrzę, pamiętała, że coś mnie urzekło... Ja praktycznie na żadnej komedii się nie śmieję, a codziennie coś tam zarzucam (średnio raz na 2 tyg. wpada komedia). Od roku wszystkie komedie jakie widziałam wydają mi się jałowe, a staram się wybierać to co najlepsze. Potrzebowałam czegoś co mnie rozbawi i stało się! Dziękuję osobie, którą przypadkiem znalazłam na forum i poleciła mi ten film... Może jak tu ktoś napisał "niby przyjemny ale strasznie propagandowy wspiera agresję wobec osób nietolerujących homoseksualizm." ale, ale, każdy ma swój rozum i jeżeli ma swoje zdanie to od filmu go nie zmieni. POLECAM, POLECAM, POLECAM!!!!!! I choć nie jestem może kimś wielkim, ważnym i nieprzeciętnie inteligentnym to mam świadomość, że posiadam dość dobry gust filmowy, więc, jeżeli tak jak ja kochasz kino, ale też z nim nie przesadzasz, a chcesz się pośmiać to obejrzyj!!!!

orlando199

Inteligentna? Z genialnym scenariuszem? Madra? Jaja sobie robisz? W ktorym momencie ta kpina jest inteligentna? Moze relacja syna: WOW moj ojciec jest gejem - ALE COOL! Bede czesciej go odwiedzal. A moze kiedy kolega z pracy bez wyrzutow sumienia traci rodzine tylko dlatego ze chce sie upodobac koledze homoseksualiscie, ba! traci nawet sens zycia, chce sie do niego wprowadzic mimo iz sam jest hetero. Nie piszsz o inteligentnym scenariuszu, po prostu sie przyznaj ze jestes pedalem

AstonMarkiz

Nie wiem czy inteligentny, jednak na pewno realistyczny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones