PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7203}

Plotka

Le placard
6,9 11 638
ocen
6,9 10 1 11638
6,4 5
ocen krytyków
Plotka
powrót do forum filmu Plotka

Świetny!

ocenił(a) film na 8

Początkowo byłam dośc sceptycznie nastawiona do tego filmu. Opis fabuły za bardzo mnie nie zaciekawił. Jednak go oglądnęłam i byłam potem bardzo pozytywnie zaskoczona. Ten film to bardzo dobra(i nie głupia) komedia. Dawno się tak nie uśmiałam podczas oglądania :)
Polecam :D

ocenił(a) film na 9
dononek

Dlatego należy kierować się niezawodną i przydatną medotą, polegającą na zaniechaniu kupna programu telewizyjnego(w którym werdykt opisany za pomocą gwiazdek, jest ustalany na podstawie obsady, ,,orderów''badź narodowości) i nie uleganiu przeglądania zwodniczych recencji w sieci, podejmując opłacalne ryzyko. Auteuil zagrał arcykomicznie...9/10

ocenił(a) film na 8
SteveSiedem

No, najlepsza jest metoda prób i błędów. Gdybym jej nie stosował, to ominęłoby mnie mnóstwo filmów magicznych. Warto czasem zapuścić się nawet w krainę kina B, kina pół-amatorskiego, kina artystycznego w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Jednak jest wielu, dla których to Parnassus czy Alicja 3D to już kino artystyczne ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones