PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=768}

Kolacja dla palantów

Le dîner de cons
7,2 5 587
ocen
7,2 10 1 5587
7,2 4
oceny krytyków
Kolacja dla palantów
powrót do forum filmu Kolacja dla palantów

Witajcie Mam do was pytanie, jaka jest według was najzabawniejsza scena w filmie. Moim zdaniem mistrzostwo świata jest scena, kiedy kontroler urzędu skarbowego Cheval, kolega Pingona dowiaduje się, że jego żona jest właśnie u najbardziej znanego podrywacza w mieście u którego właśnie przeprowadza kontrole i oczywiście jego mina. To było genialne w moim przekonaniu.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Krychu__M

Kiedy Pignon udając producenta filmowego z Belgii zainteresowanego zekranizowaniem książki Leblanca ma się dowiedzieć czy jest z nim żona Brochant'a tak wczuwa się w rolę producenta że nie wspomina w rozmowie Christine a po odłożeniu słuchawki mówi do Brochant'a "Załatwione! Mamy prawa! I napewno niedrogo!"

ocenił(a) film na 8
Lisa_S

To jest również moja ulubiona scena.

Krychu__M

Gdy okazało się że ten gość stuka żonę urzędnika a nie kobietę gł. bohatera.

Krychu__M

Kiedy Pignon dostał druga szanse od Brochanta na zadzwonienie do przyjaciela, i podczas tego podal mu numer telefonu z ktorego dzwoni. :-D Brochant musial strasznie zalowac w tym momencie ze dal sie namowic

ocenił(a) film na 7
Krychu__M

Mnie najbardziej rozbawiła scena kiedy do Pierra przychodzi Marlene i wtedy wychodzi na jaw, że Pignon wcześniej rozmawiał z Christine, nie z Marlene. Do tego śmiech Juste i tekst Pignon "mówił pan, zaraz zjawi się ta wariatka".

ocenił(a) film na 8
Krychu__M

Jak księgowy dowiaduje się czyją żonę tak naprawdę przeleciał wydawca :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones